Kavak Yelleri Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavak Yelleri Forum

Kavak Yelleri

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Berker01 EmekLi oLmuştur!..
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 7:01 pm tarafından sahte profil

» berker01 Mod Adayı oLmuştur
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 7:00 pm tarafından sahte profil

» berker01 mod. oLmustur...!
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 6:59 pm tarafından sahte profil

» mine gifler
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 12:33 pm tarafından |mrwéé*|

» okul numaranız?
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 5:16 pm tarafından asli_enver660

» 13.Avrupa Yüzme Şampiyonası
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 11:37 pm tarafından ayca a

» arkadaslar site hacklendi
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 1:55 pm tarafından Admin

» İyi ki Doğdun Tuba .
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 4:12 pm tarafından Admin

» cimbomlukiz18 geldi !!!
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 1:44 pm tarafından cimbomlukiz18

» Aslı Enver MaviYeşil Reklamından Çalışmaları 2
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 5:06 pm tarafından Siyah-İnci

» Deniz mi Atakan Mı?Efe mi?Burak mı?
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 10:34 pm tarafından gozde_29

» nick?avatar?imza
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 10:30 pm tarafından gozde_29

» hangi takımlısın?
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 4:58 pm tarafından ShowyGirL_Bse

» deniz&mine
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 10:22 am tarafından gozde_29

» Aslı Enver MaviYeşil Reklamından Çalışmaları 1
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 10:21 am tarafından gozde_29

Forum
Ortaklar
bedava forum
Forum
En iyi yollayıcılar
bgrcarlos (658)
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Vote_lcapmilliyet gazetesi asli enver Röportaji Voting_barmilliyet gazetesi asli enver Röportaji Vote_rcap 
ConverseGirl (286)
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Vote_lcapmilliyet gazetesi asli enver Röportaji Voting_barmilliyet gazetesi asli enver Röportaji Vote_rcap 
sevimli_514 (273)
ъЭЯҚє (250)
gozde_29 (162)
MeRvE.c (134)
EdosHilarY (108)
Asli_ (89)
aRDa-_-KoL!q (79)
Mrs.Shinoda (75)
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 187 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: spensi

Kullanıcılarımız toplam 2864 mesaj attılar bunda 569 konu
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 54 kişi Salı Ara. 28, 2010 3:42 pm tarihinde online oldu.
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

milliyet gazetesi asli enver Röportaji

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
enverci
Acemi Üye
Acemi Üye
enverci
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Vide
MesajKonu: milliyet gazetesi asli enver Röportaji milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 2:38 pm

Arkadaşlar bu gün tarihli (13.10.2007) Milliyet gazetesinin Televizyon ekinde Aslı Enver ile röportaj yapılmış.

HAFTANIN YILDIZI:

ASLI ENVER: ŞÖHRET BENİ DEĞİŞTİRMEDİ.

12 yaşına kadar İngiltere'de yaşayan Enver, oyunculuk kadar şarkıcılıktada iddalı...İngiltere'de katıldığı solo ses yarışmasında birinci olduğunu anlatan 23 yaşındaki Enver ile "Kavak Yelleri" ni ve idaellerini konuştuk...

Oyunculuğa nasıl karar verdiniz?

İngilterede okurken bizim bir rahibe hocamız vardı.Okulun korosuna girdim.Hocamız sesimi farketti ve beni solo ses yarışmasına teşvik etti.Orada birinci oldum.O zaman yaşım küçüktü.Daha sonra Türkiye'ye geldik.Hayal gücüm çok iyidi hikayeler, şiirler yazıyordum.Ardındanda yazdıklarımı evde kendi kendime oynamaya başladım.Oyunculuk isteği bende böyle başladı.

Dizinin çekimleri artık tamamen İstanbulda mı olacak?

Evet, yaz boyu diziyi İzmir'in Seferihisar ilçesinde çektik. Şimdi dizide hepimiz Üniversiteyi kazandık ve İstanbul'a taşındık. Artık "Kavak Yelleri" İstanbul'da çekilecek.

İstanbul dışında çekim zor mu?

Oranın suyuna ve havasına alışmakta zorlandık. Çok sağlık sorunu yaşadım. Bir türlü oranın havasına alışamadım, vücudum bile şişti. Bizi mutlu eden ise halkın sevgisi oldu. Orada gerçek anlamda bir aile gibiydik.

Siz ve ekip arkadaşlarınız birlikte bir çok kazalar atlattınız sizin başınıza gelen birşey oldu mu?

Ben ilk başta çok ağır bir nezle atlattım. Dağhan, ayak parmağını kırdı. Sette çekimlerde İbrahim balkondan düştü, hastanelik oldu. Pelin de kas spazmı geçirdi. Kısa bize nazar değdi.

Diziye başlarken bu kadar büyük ilgi göreceğinizi, her hafta gün birincisi çıkacağınızı tahmin ediyor muydunuz?

Umut ediyordum. iş seçerken doğru bir seçim yapmışım. Seçtiğim projenin başarılı olmasından mutluyum. Doğru karar verdiğimi gördüm. Bizim dizimiz kış dizisiydi, ancak yaşanan aksilikler nedeniyle yazın ortasında başladı. Ama sonuç önemli, başarılı oldu.

Şöhret sizi korkutuyor mu?

Bu, şöhreti nasıl kullandığına hazmedip hazmetmediğine bağlı. Oyunculuğa şöhret için değil, sevdiğim işi yapabilmek için girdim. Aslında tiyatro yapmayı amaçlıyordum, ama bir yerde karnımı doyurmam ve bir yerden başlamam gerekiyor. Çünkü oyunculuk yaparak para kazanmak ve birikimim sayesinde tiyatro oynamak istiyordum. Dokuz yıldır bu işin içindeyim. Aynı zamanda Haliç Üniversitesi Konservatuar Bölümü'nde öğrenim görüyorum. Tanınmak ve şöhretli olmak hayatımda birşey değiştirmedi. Hayranlarım evime mektuplar gönderiyor. Bunlar güzel şeyler, sevildiğini biliyorsun...

sitede göremedim warsa özür...

ALINTIDIRRR
ъЭЯҚє
Co-Admin
  Co-Admin
ъЭЯҚє
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :

Rep Puanı
Rep Puanı:
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Left_bar_bleue9223372036854775807/9223372036854775807milliyet gazetesi asli enver Röportaji Empty_bar_bleue  (9223372036854775807/9223372036854775807)
üye: 2
milliyet gazetesi asli enver Röportaji Vide
MesajKonu: Geri: milliyet gazetesi asli enver Röportaji milliyet gazetesi asli enver Röportaji Icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 9:36 pm

Sağol Canım

milliyet gazetesi asli enver Röportaji

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası