Kavak Yelleri Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavak Yelleri Forum

Kavak Yelleri

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Berker01 EmekLi oLmuştur!..
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 7:01 pm tarafından sahte profil

» berker01 Mod Adayı oLmuştur
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 7:00 pm tarafından sahte profil

» berker01 mod. oLmustur...!
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 6:59 pm tarafından sahte profil

» mine gifler
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 12:33 pm tarafından |mrwéé*|

» okul numaranız?
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 5:16 pm tarafından asli_enver660

» 13.Avrupa Yüzme Şampiyonası
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 11:37 pm tarafından ayca a

» arkadaslar site hacklendi
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 1:55 pm tarafından Admin

» İyi ki Doğdun Tuba .
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 4:12 pm tarafından Admin

» cimbomlukiz18 geldi !!!
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 1:44 pm tarafından cimbomlukiz18

» Aslı Enver MaviYeşil Reklamından Çalışmaları 2
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 5:06 pm tarafından Siyah-İnci

» Deniz mi Atakan Mı?Efe mi?Burak mı?
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 10:34 pm tarafından gozde_29

» nick?avatar?imza
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 10:30 pm tarafından gozde_29

» hangi takımlısın?
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 4:58 pm tarafından ShowyGirL_Bse

» deniz&mine
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 10:22 am tarafından gozde_29

» Aslı Enver MaviYeşil Reklamından Çalışmaları 1
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 10:21 am tarafından gozde_29

Forum
Ortaklar
bedava forum
Forum
En iyi yollayıcılar
bgrcarlos (658)
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Vote_lcapMSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Voting_barMSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Vote_rcap 
ConverseGirl (286)
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Vote_lcapMSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Voting_barMSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Vote_rcap 
sevimli_514 (273)
ъЭЯҚє (250)
gozde_29 (162)
MeRvE.c (134)
EdosHilarY (108)
Asli_ (89)
aRDa-_-KoL!q (79)
Mrs.Shinoda (75)
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 187 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: spensi

Kullanıcılarımız toplam 2864 mesaj attılar bunda 569 konu
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 54 kişi Salı Ara. 28, 2010 3:42 pm tarihinde online oldu.
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
bgrcarlos
Admin
Admin
bgrcarlos
Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.
Lakap :

Rep Puanı
Rep Puanı:
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Left_bar_bleue999/999MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Empty_bar_bleue  (999/999)
üye: 45
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Vide
https://kavakyelleri.canadian-forum.com
MesajKonu: MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 8:54 pm

*- beni artistmi yapacan...?

*-fotograflara inanmam ben...

*"aaa... fotografta gönderilebiliyo mu buradan? peki şimdi fotografımı bu makinanın neresine takmam gerekiyo????

*valla yeni format attım yaa. silindi bütün resimler.

*-hiç fotograf çektirmem ki...

*yolluyorum al..ne gelmedi mı?...dur bi daha yollayayım..alla alla...ne oluyo bugün bu intenete ya?...yine mi açılmadı?..dur bi de otekisini deneyim..

*o zamanlar şimdikinden biraz daha şişmandim denerek 2 yaşinda cekilmiş bebeklik resmi gonderilir itinayla

*dinci birinin tepkisi:
- dinimizde resim gunahtir, minyaturum biter bitmez neden olmasin...

*sen de bana kendi resmini gonderirsen neden olmasin

*"ya bu bilgisayari yeni aldim öbüründe kaldi resimler tüh bak cok istiyodum göndermeyi ama napalim yok iste."

*neyse ben cikiyorum kendine iyi bak bye

*"bütün resimlerimi sildim dün gece"

*"bir scannerim bile yok anliyor musun..."

*"dün biri bi nuke atti, sirf resimler silindi inanir misin..."

*-tamam yolluyorum bak sakın korkma...
-yaa aslına bakarsan içgüzelligin önemli benim icin ama simanıda görmek isterim..
-hmm demek iç güzelligim o zaman resmim hoşuna gidicektir..
-hadiiiiii ne güzel yollasana..
-tamam şu adrese bak Linkleri yalnızca kayıtlı üyeler görebilir.
-öööööörrrrkkkkkkk
-begenmedinmi
-sen o musun?
-iç güzelligime tav olmuştun hani
-!!!@.*?#+%!..

*sular kesildi o yüzden yolluyamıorum....

*.foton var mi?
-yok
-inanmiyorum vardıırr hadi yollasana
-ya valla yok ya,
-hadi ya.
-tamam yolluyorum.
(itinayla deniz akkayanın estetik oncesi fotosu yollanır,ama cogu onu bu haliyle de begenir bazisi telefona sarilir arar neyse er ya da gec gercek anlatilir.)
-hmm komik valla sen ona benziyomusun peki?
-haydaaa

*şu an cafedeyim, akşam söz eve gidince yollucam.

-.+ foto varsa yollasana
- daha iki gündür konuştuğun kişinin sana buradan doğru bilgileri bile vermeme ihtimali varken yolladığım resmin benim resmim olduğunu nerden bileceksin.
+ ya ne biliim sadece seni görmek istemiştim
- boş ver beni görmeyi.yolladığım resim benim değilse beni görmüş sayılmazsın sonuçta.
+ama ama ...
- ee ne yapıyorsun başka
- Işığı yansıtamıyorum ben, çekilemiyor fotoğrafım.

*- Cansız bir suret birşey ifade etmez, beni tüm derinliğimle tanıman lazım...

*- Nasıl olsun; portre mi, boy mu, arabamla çektirdiğim mi, Nemrut dağının tepesine çıkmıştım orda çektirdiğim resim var, bilgisayarın başında elimde telefon varken olan fotoğrafım var, en güzeli de limanda ufka doğru dalgın dalgın bakarken olanı... Ya da dur tüm albümü yollayayım ben sana.. (Benmerkezci kişilik)
AsLı_!!
Mod Adayı
 Mod Adayı
AsLı_!!
Lakap :

Rep Puanı
Rep Puanı:
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Left_bar_bleue0/0MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Empty_bar_bleue  (0/0)
MesajKonu: Geri: MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 5:57 pm

bunlar çok tanıdık bana Very Happy
aRDa-_-KoL!q
Emekli Mod
Emekli Mod
aRDa-_-KoL!q
Lakap : CrAZy GİrL---ChAtLAq GiRll

Rep Puanı
Rep Puanı:
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Left_bar_bleue999/999MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Empty_bar_bleue  (999/999)
üye: 999
MesajKonu: Geri: MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 6:50 pm

AsLı_!! demiş ki:
bunlar çok tanıdık bana Very Happy

aanen Very Happy:D
bgrcarlos
Admin
Admin
bgrcarlos
Lakap :

Rep Puanı
Rep Puanı:
https://kavakyelleri.canadian-forum.com
MesajKonu: Geri: MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 7:22 pm

Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous
MesajKonu: Geri: MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 8:54 pm

Tanımıyorum bunları xP ..
Asli_
Emekli Mod
Emekli Mod
Asli_

Rep Puanı
Rep Puanı:
MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Left_bar_bleue0/0MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Empty_bar_bleue  (0/0)
http://aslienver.forum3.biz
MesajKonu: Geri: MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 11:21 pm

hmm bnde kullaniyorum resmim yok pc de yok ;D

MSNde Foto Göndermeme Bahaneleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası